-11%

Крісло Bark посилене для надувних човнів, надувне крісло рибальське Барк, подарунки для рибалки/рибака
2 800 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: НКБ.05
+380 (66) 650-22-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Bark посилене надувне з ПВХ матеріалу, зеленого кольору або хакі, призначене для встановлення в кокпіт надувного човна.
Крісло Барк надувне з ПВХ для надувних човнів
Крісло Bark обладнане посиленням по низу балону і його можна безпечно використовувати на суходолі.
Тильна сторона крісла також захищена тканиною, що надає захист від вітру та виконує роль кишені, з якої речі нікуди не випадуть і не загубляться.
Габаритні розміри крісло для надувних човнів, посилене надувне крісло рибальське, подарунки для рибалки/рибака:
- ширина - 60 см
- довжина 55 см
- висота спинки 65 см
- товщина балона - 24 см
- щільність тканини 850 гр/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Хакі |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Вага | 1.8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сидіння |
| Стан | Нове |
| Тип сидіння | Надувне крісло в човен |
| Тип настилу | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



